Nasza strona używa plików cookiesOK

Go

Tele 513132276
fitjoy@op.pl

Studio Fitness

Instruktorzy

 • Ewelina

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja. Od 2006 roku instruktor sportu specjalizacja fitness oraz kulturystyka. Sędzia Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ukończone studia podyplomowe w zakresie: pedagogiki; szkolnego wychowania fizycznego; gimnastyki korekcyjnej w szkole; tańca sportowego. Od 2008 nauczyciel wychowania fizycznego i tańca. Od 2011 roku licencjonowany instruktor Zumby.

  Bardzo żywiołowa, zarażająca uśmiechem i pozytywną energią osoba, kochająca sport na każdej płaszczyźnie.

 • Sebastian

  Wykwalifikowany trener przygotowania motorycznego, instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, instruktor animacji czasu wolnego. Ze sportem związany od najmłodszych lat, aktualnie zawodnik III ligowego zespołu siatkarskiego.

 • Klaudia

  Studentka na Uniwersytecie Humanistycznym na kierunku dietetyka, od lat związana ze sportem i tańcem, członkini zespołu muzyczno-tanecznego Music Star Studio, dyplomowana instruktorka fitness Państwowej Akademii Sportu .

 • Aneta

  od 11 lat trwa jej przygoda z jogą; pierwsze spotkania z książkami o jodze zaowocowały "działaniem"; doświadczając efektów jogi czuła, że joga staje się kawałkiem jej i bardzo pomaga w życiu. Podążając tą drogą głębiej oddychap ięknem wschodzącego słońca, czerpię radość z drobiazgów codzienności. Joga jest dla niej inspiracją do działania na wielu płaszczyznach mojego życia. Z wykształcenia pedagog i animator społeczno-kulturalnyy. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika w zakresie Animacji społeczno – kulturalnej oraz pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła również państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej(specjalność: fitness – ćwiczenia psychofizyczne) w oparciu o system ćwiczeń hatha jogi na Politechnice Częstochowskiej, zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia. Jogę praktykowała pod okiem Leszka Kawy, prof. Janusza Szopy, Agnieszki Ulfik, Małgorzaty Grabary, Rity Keller, Carrie Owerko.

 • Aga

  Absolwentka warszawskiego AWF, mgr wychowania fizycznego. Doświadczona instruktorka fitness. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu fizjoprofilaktyki i korektywy dzieci i dorosłych. Od 20 lat prowadzi zajęcia gimnastyczne dla pań, dbając o ich kręgosłupy i dobre samopoczucie. Lubi górskie wędrówki i jazdę na rowerze

 • Agata

  Dyplomowany Instruktor Sportu ze specjalnością - Fitness ukończony w Polskiej Akademii Sportu. Certyfikowany instruktor TMT -Total Muscle Training.

  Wierzy, że wysiłek fizyczny jest doskonałą rozrywką i sposobem na spędzenie wolnego czasu. Ze sportem związana od dziecka, niezmiennie stawiająca sobie nowe wyzwania. Niespożyte pokłady energii ułatwiają jej przeprowadzenie zajęć bardzo intensywnych. Swoim zapałem oraz chęcią do wykonywania ćwiczeń motywuje grupę do wysiłku. Uważa, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

Skontaktuj się

Gdzie nas znajdziesz?

FIT&JOY

Adres

Ul. 11 Listopada 10
05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon 513132276
fitjoy@op.pl

Zobacz na mapie